הרמת עפעפיים

ככל שאנו מתבגרים, אנו מנסים לשמור על גופנו ככל האפשר, אך עינינו לפעמים מחליטות אחרת. וכאן מתחילה התחושה שאנחנו צריכים להרים את העפעפיים כדי להרים לעצמנו את העיניים. ישנן סיבות רבות מדוע עליך לעבור ניתוח עפעפיים, ונפרט כאן לפחות שלוש חשובות מהן:

חוסר שינה גורם לקמטים לא רצויים על העור שלך

כאשר גורמים לגוף שלנו לנוח ולהתחדש, לעור יש גם זמן שינה משלו. בעיקר כיוון שאנו נשארים ערים יותר מדי זמן כשאנחנו מסתכלים על מסך כלשהו או קוראים, העור לא יקבל את זמן ההרפיה שהוא צריך, וכך הוא מתחיל לקבל קמטים.

אותו הדבר קורה כשאת מתעוררת בבוקר ולא משתמשת בעיניים כמו שצריך כדי לראות לאן את הולכת. מה שעלול לקרות הוא שחלק מרקמות העור האלו המקיפות את העיניים שלך ושומרים עליהן ייפלו תחת כוח הכבידה וייצרו את הקמטים הלא רצויים והלא נעימים האלה.

שקיות ושומן בעיניים: הסיבה לעיגולים שחורים

חוסר השינה גם צובר שומנים סביב העיניים, וזו הסיבה שאתת מכניסה את השקיות הנוראיות האלה מתחת לעיניים. זה רק יגרום להן להיראות גרועות יותר אם הן יתחילו ליפול ככל שתגדלי ותתגברי.

אותו דבר קורה לא כשאת ערה, אלא כשאת נחה, את עלולה להתעורר בבוקר ולהרגיש שהעיניים שלך נראות נורא, העור שלך מיובש או שיש לך עיגולים כהים מתחת לעיניים.

זו הסיבה מדוע עליך לעבור ניתוח עפעפיים, מכיוון שזה יאפשר לך לחזור כאשר לא היו לך אף אחת מהשקיות או הקמטים האלה סביב העיניים. בעזרת הליך שכזה, את יכולה להיפרד לתמיד מכל הבעיות האלה חד משמעית.

אובדן הערכה עצמית וביטחון עצמי עקב שקיות בעיניים

זה ישפיע על הביטחון העצמי שלך מכיוון שאנשים ישימו לב שיש לך את השקיות האלה סביב העיניים שלך, והם יביטו בך בשלב כלשהו ביום שלך. ההערכה העצמית שלך עשויה לרדת, אך תוכלי לתקן זאת במהירות בעזרת ניתוח עפעפיים.

עיניים נפולות יכולות להשפיע גם על הראייה שלך, כך שאת לא רוצה שזה יקרה כי בקרוב אם זה לא קרה עד כה, תצטרכי משקפיים רק כדי לקרוא משהו. זו הסיבה שניתוח עפעפיים הוא אידיאלי למי שרוצה להימנע מסיבוכים כאלה.

עיניים נפוחות או עיניים שמתחילות ליפול זה משהו שנתמודד איתו כשנזדקן, אך ישנה סיבה נוספת מדוע עליך לעבור ניתוח עפעפיים. ככל שאנו מתבגרים, העור סביב עינינו מתחיל לאבד את גמישותו, ומביא את עיניך ליפול קצת. ניתן לתקן זאת באמצעות הליך זה מכיוון שהוא מושך את העור ומחזיר את העין למקום שבו היא צריכה להיות.

אז מהן 3 סיבות מדוע כדאי לך לעבור ניתוח עפעפיים?

פשוט: שנלך לישון ולא לקבל קמטים, נאכל בריא כדי להימנע משקיות ושומן, ונשתמש בעיניים כדי שהם ינוחו כראוי.

זהו אינו הליך קסם המוריד שנים מחייך, אך הוא נותן לך את האפשרות להתחיל יום נוסף ללא בעיות בעור או בעצמו.

אני מקווה שזה היה מועיל עבורך. אם כן, הייתי רוצה לבקש ממך לשתף את המאמר עם חבריכם על ידי לחיצה על הקישורים החברתיים החברתיים (פייסבוק, טוויטר) למטה. אעריך זאת מאוד! תודה רבה לך!

יצירת קשר מהירה